GA 2102

Liczarka wartościowa do banknotów z weryfikacją autentyczności i sortowaniem jakościowym

8485,77

Opis

Opis urządzenia

Firma Guao Electronic Technology od ponad 20 lat specjalizuje się w dostarczaniu swoim klientom urządzeń do weryfikacji i sortowania banknotów. Dzięki takiej specjalizacji otrzymujecie Państwo produkty najnowocześniejsze, o najwyższej dostępnej jakości. Guao jest obecnie jednym z największych producentów sorterów na świecie. Każdego roku sprzedaje tysiące tego typu urządzeń. Firma Guao pochodzi z Chin. Kraju, który od dawna nie kojarzy się już z tanią siłą roboczą. Produkty z Chin stały się synonimem nowoczesności i wysokiej jakości przy zachowaniu umiarkowanej ceny. Dotyczy to nie tylko takich produktów jak telefony komórkowe firm Huawei czy Xiaomi, ale w przypadku najlepszych producentów, również urządzeń do przetwarzania banknotów. Guao posiada ogromny zakład produkcyjny w okolicach Szanghaju. Jako jeden z absolutnie nielicznych producentów, wytwarza tam nie tylko gotowe sortery, ale również prawie wszystkie elementy składowe tych urządzeń. Zarówno metalowe jak i plastikowe. Dzięki temu ma pełną kontrolę nad jakością całego procesu produkcji. Aby zagwarantować ciągłość produkcji, posiada nawet na terenie zakładu bloki mieszkalne dla części pracowników. Małe, dwukieszeniowe sortery GA 2101 wykorzystują te same detektory i oprogramowanie, które używane jest w dużo większych maszynach. Dzięki temu operatorzy będą mogli weryfikować autentyczność banknotów z rzadko spotykaną w tej klasie urządzeń dokładnością. Daje to też łatwą możliwość spełniania wszelkich wymagań Narodowego Banku Polskiego zawartych w zarządzeniu nr 19/2016. Zarówno w zakresie weryfikacji autentyczności jak i maszynowego sortowania jakościowego. Możecie Państwo używać GA 2101 nie tylko jako osobne urządzenie, ale również jako część większego systemu zarządzania gotówką. Można zdalnie monitorować i zarządzać wieloma urządzeniami, mając w czasie rzeczywistym informacje na temat wszystkich operacji na nich wykonywanych. Pozwoli to Państwu zarówno na szybszy i sprawniejszy serwis, lepsze zarządzanie gotówką i łatwiejsze przygotowywanie raportów dla Narodowego Banku Polskiego. Dane można również przesyłać do systemów bankowych lub wydrukować na drukarce. W przypadku pojawienia się nowych fałszywych banknotów w bardzo prosty i szybki sposób można dokonać aktualizacji wzorców i zapobiec akceptacji ‘fałszywek’. Zarówno w przypadku banknotów PLN jak i walut zagranicznych. Ciekawą funkcją jest również możliwość automatycznego zamknięcia pojemnika na przeliczane banknoty za pomocą przezroczystej osłony. Dzięki temu nie tylko zmniejszają się uciążliwości związane z hałasem, ale również emisja szkodliwego pyłu.

Tryby pracy

1. Liczenie ILOŚCIOWE – z możliwością włączenia sprawdzania autentyczności 2. Liczenie WARTOŚCIOWE – z rozpoznawaniem nominałów oraz numerów seryjnych 3. Sortowanie według WERSJI banknotów – oddzielenie banknotów z różnych emisji 4. Sortowanie według STRONY i ORIENTACJI banknotów – w celu uporządkowania banknotów 5. Sortowanie według JAKOŚCI – w celu oddzielenia banknotów obiegowych od nieobiegowych 6. Sortowanie według JAKOŚCI z liczeniem WARTOŚCIOWYM całej partii banknotów – w celu uzgodnienia pakietu z jednoczesnym sortowaniem jakościowym 7. Sortowanie według JAKOŚCI dla kategorii ATM 8. Sortowanie według JAKOŚCI dla wybranego nominału – pozostałe nominały zostaną odrzucone

Jeżeli chcesz skonsultować się z nami przed kupnem lub zamówić instalację urządzenia, skontaktuj się z nami:

Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Możesz wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach swojej przeglądarki. Aby dowiedzieć się więcej otwórz Politykę prywatności.