Connex 8700

Liczarka wartościowa z rozpoznawaniem autentyczności

4918,77

Opis

Opis urządzenia

Prezentowana w niniejszym dokumencie liczarka jest kontynuacją znakomitych urządzeń serii Connex, które przez kilkanaście ostatnich lat wykorzystywane są, lub były przez bardzo wiele instytucji finansowych. Connex 8700 jest też odpowiedzią na rynkowe zapotrzebowanie dotyczące maszyn posiadających rozbudowaną funkcjonalność oraz bardzo niską awaryjność, przy atrakcyjnych kosztach zakupu.

Producent tych urządzeń od kilku lat dostarcza swoje wyroby na polski rynek. W ostatnich trzech latach było to prawie 2 tysiące urządzeń zainstalowanych w instytucjach finansowych. Konstrukcja, zastosowane materiały doskonale sprawdza się w placówkach bankowych. Użytkownicy tych urządzeń w pełni potwierdzają, że jest to rozwiązanie proste w obsłudze i sprawne w codziennej eksploatacji.

CONNEX 8700 rozpoznaje autentyczność banknotów skanując jego całą powierzchnię i porównując ją do zapisanego wzorca. Jest to sposób weryfikacji wykorzystywany w urządzeniach, które pozwalają na sortowanie jakościowe banknotów i jest na kompletnie innym poziomie cenowym.. W porównaniu do urządzeń wykorzystujących tylko punktowe detektory autentyczności, co jest bardzo częste w tańszych rozwiązaniach, daje nieporównywalnie większą pewność prawidłowego rozpoznania fałszywego banknotu. Maszyna dzięki zastosowaniu technologii dual CIS pozwala na bardzo skuteczne eliminowanie fałszywych banknotów.

Zaawansowana konstrukcja 2 zespołów CIS umożliwia sprawdzanie obrazu i zabezpieczeń znajdujących się na obydwóch powierzchniach banknotu w jednym procesie. Jest to unikalny kompromis pomiędzy jakością, funkcjonalnością i atrakcyjną ceną.

Potwierdzeniem skutecznych mechanizmów rozpoznających jest certyfikat Narodowego Banku Polskiego potwierdzających bezbłędną rozpoznawalność fałszywych banknotów PLN. Unikalną cechą w tym przedziale cenowym jest także konstrukcja 1,5 kieszeni. Liczarka w momencie wykrycia fałszywego lub nierozpoznanego banknotu kieruje go do kieszeni odrzutów nie przerywając procesu liczenia. Dzięki temu przeliczanie jest szybkie i wygodne, nie ma konieczności ponownego przeliczania całej paczki w momencie zatrzymania urządzenia. Skraca to w sposób radykalny czas obsługi klientów, szczególnie realizujących większe wpłaty lub wypłaty banknotów.

Możliwy jest wybór pracy wartościowej w jednej z 5 opcji walutowych:

• PLN
• EUR
• USD
• GBP
• CHF

Wszystkie wykonane przeliczenia mogą być drukowane na zewnętrznym urządzeniu. Na wydruku oprócz zestawienia ilościowego oraz wartościowego przeliczenia znajduje się data oraz godzina wykonanej operacji. Urządzenie posiada specjalną funkcję autodiagnostyki pozwalającej operatorowi na eliminację ewentualnych niesprawności we własnym zakresie bez konieczności wzywania serwisu. Wyrafinowany system pobierania banknotów oparty na 4 rolkach pobierających zapewnia skuteczną pracę bez zakleszczeń nawet w przypadku bardzo zniszczonych banknotów.

Jeżeli chcesz skonsultować się z nami przed kupnem lub zamówić instalację urządzenia, skontaktuj się z nami:

Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Możesz wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach swojej przeglądarki. Aby dowiedzieć się więcej otwórz Politykę prywatności.